sobota, 13, lipiec 2024

2logo nad dlubnia header

Przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Poskwitów, Przestańsko oraz Iwanowice Dworskie.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Przedsiębiorstwo Komunalne Nad Dłubnią Sp. z.o.o. informuje, iż w związku z zaplanowanymi pracami na sieci wodociągowej w dniu 07.08.2023r. tj. poniedziałek mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w godzinach od 9.00 do 16.00 w miejscowościach: Poskwitów (ul. Na Błonia, Św. Rocha, Warszawska, Lazurowa, Rubinowa, Daliowa, Familijna, Agatowa, Kryształowa, Władysława Kitlińskiego, Szafirowa, Brylantowa, Diamentowa, Poziomkowa, Orzechowa, Prywatna), Iwanowice Dworskie (ul. Św. Rocha, Modrzewiowa, Krótka, Jesionowa, Warszawska) oraz Przestańsko.

Za utrudnienia przepraszamy.

© 2019 Przedsiębiorstwo Komunalne Nad Dłubnią Sp. z o.o.